Vysoká výhra Áčka

13. června 2023

V posledním domácím utkání  sezóny 2022-2023 se Áčko s fanoušky rozloučilo vysokou výhrou!!!!

MFK Dobříš – FC Horky 6 : 1 (3 : 1)
Branky: 18. a 77. Junek, 34. Pokorný, 44. Boudník, 59. Procházka, 68. Janda – 4. Novotný.

ŽK: 57. Pokorný, 87. Janda – 85. Novotný

Jiří Rychlík (trenér MFK Dobříš): To, co jsme nechtěli, se stalo. Připravovali jsme se na to, abychom hlavně neinkasovali v prvních minutách, bohužel to nevyšlo a prohrávali jsme po třech minutách 0:1. Kluky jsem ale upozorňoval na to, že naše síla je velká a měli bychom potvrdit, že soupeř je o několik bodů a příček za námi. I v podzimním zápase, který jsme tam hráli, jsme byli lepší, i když jsme je nepřehrávali. To se potvrdilo i v tomto zápase. Podařilo se nám relativně brzy vyrovnat, pak jsme dali na 2:1 a přežili jsme jednu velkou šanci soupeře. Výsledek 6 : 1 je zasloužený. Jsem rád, že jsme to zvládli. V tuhle chvíli jsme tabulkově zachránění, což byl náš cíl. Teď uvidíme, co se bude dít dál, jestli budou týmy přihlašovat soutěže. Tabulkově jsme se ale zachránili a uvidíme, co bude dál.