Vysoká výhra nad Strakonicemi

04. března 2024
  • MFK Dobříš – FK Strakonice 6 : 0 (2 : 0)

V sobotu 2. března sehrálo Áčko poslední přípravné utkání, před zahájením jarní části Krajského přeboru. Jarní počasí dovolilo sehrát zápas s účastníkem Jihočeského přeboru Strakonicemi na hlavním travnatém hřišti a pro naše mužstvo to byla jarní premiéra po zápasech na UMT.

• Branky: Pokorný 4, Procházka, Janda

Na začátku prvního poločasu jsme se zvykali na travnatou hrací plochou a hra se většinou odehrávala na naší polovině. Postupně jsme se rozehráli a dvakrát prosadili v koncovce na rozdíl od našeho soupeře. Ve druhém poločase jsme jednoznačně přehráli našeho soupeře, prostor dostali i další hráči z lavičky a nakonec vysoko zvítězili, největší měrou se o to zasloužil čtyřmi brankami David Pokorný a tak hráči mohli večer s dobrou náladou vyrazit do dobříšské Sokolovny na společný ples MFK Dobříš a HC Dobříš.

Poslední přípravné utkání bylo nejlepší pozvánkou pro naše fanoušky na první jarní mistrovské utkání, které sehrajeme na domácím hřišti v sobotu 9. března od 14:30 s SK Chlumec. Věříme, že naši hráči navážou na výsledky ze zimní přípravy kdy ani jednou neprohráli.