VYUŽIJÍ MUŽI B PRÁVO POSTUPU?

19. června 2017

„Béčko“ mužů zvítězilo v posledním utkání, i když prohrávalo již 2 : 0. Zda využije právo postupu do vyšší soutěže se bude teprve řešit. Dorostenci již mají svoje soutěže za sebou a starší žáci svůj poslední zápas prohráli. Mladší žáci nakonec boj o titul také prohráli, avšak druhé místo je úspěchem. Svou dominanci potvrdil první tým starší přípravky i v posledním utkání a zaslouženě obdržel pohár okresního výboru FAČR.

Rosovice – Dobříš B 2 : 3 (2 : 1)

V souboji o druhé místo nakonec zaslouženě naši hráči zvítězili, přestože museli dotahovat dvoubrankový náskok soupeře. Dobříš postavila tři stabilní hráče „áčka“ – Talůžka, Dorta a Pjatáka. Projevilo se to až ve druhé půli. Rozhodly dva slepené góly. Navíc jsme nevyužili několik výborných příležitostí. Tři body nakonec zachránil brankář Weber, který vytáhl v poslední minutě ze šibenice trestný kop Staroby.

Trenér Miloš Krátký: O tom, zda budeme hrát příští sezonu v I. B třídě, se v klidu pobavíme s hráči i funkcionáři. Je to příliš vážný krok na unáhlené rozhodnutí.

Branky: 18. Rampa, 23. Tran – 27. z pk Dort, 52. Kuchař, 53. Karas

ŽK: Kordule, Staroba

Rozhodčí: Sandr

Diváci: 60
Rosovice: Soukup – Formánek (77. Švejnoha), Fiřt, Procházka, Kordule, Gregorek (55. Štofíra), Pinsker, Staroba, Rampa (24. Peták), Tran (52. Kotrbatý), Kopecký
Dobříš B: Weber –  Petrlík (78. Zbíral), Jechort, Talůžek, Karásek –  M. Liška (17. T. Šebek), Kuchař, Dort, Suchan (71. Rychlý) –  Mann (40. Pjaták), Karas

Starší žáci

Dobříš – Klatovy 1 : 5 (1 : 1)

V zápase se naši hráči sice ujali vedení, ale soupeř ještě do poločasu srovnal. Rozhodl úvod druhé části utkání, kdy jsme obdrželi rychlé branky.

Dobříš: Fiala – Homolka, Horáček, Hrbek, Kuchař, Boudník, Čihák, Holman, Hovorka, Píša, Čoudek, Karas, Sklenář, Škodný, Sirotek, Havelka, Tran

Branka: 15. Holman

Rozhodčí: Máša

Mladší žáci:

Obecnice – Dobříš 3 : 1 (1 : 0)

Naši kluci bez dvou stabilních hráčů v přímém souboji o první místo prohráli s fyzicky zdatnějším soupeřem. Druhé místo je i tak úspěchem.

Dobříš: Diviš – Vinduška, Petrlík, Píša, Havelka, Fenyk, Obermajer, Tran, Skála, Škodný, Sobotka, Mareš, Říha

Branka: Vinduška