Žáci definitivně do kraje

Žáci definitivně do kraje

01. června 2014

 

Dobříš – Ovčáry 0:0

Jistý postupující přijel na Dobříš s obrannou taktikou. Oba týmy pojali zápas spíše v přátelském duchu a tak mnoho šancí k vidění nebylo.

Zvláště v první půli fotbal diváky nudil. Hostům zabránil ve skórování dvakrát Talůžek, když zaskakoval v bráně za vyběhnuvšího Jechorta a stejný hráč vyslal na ovčárskou branku střelu, která mířila vedle. Šrainův centr nenašel před brankou nikoho z domácích hráčů. Na druhé straně po rohovém koup hlavičkoval Müller nad břevno a po rychlém protiútoku dvojice Hašler Maršner střílel posledně jmenovaný slabě do gólmana.

Do druhé části utkání zpočátku vstoupili dobříšští aktivněji, ale hosté hrozili z protiútoků. Rychlonohý Mižič si v dobré pozici míč ukopl, Nikl střílel tvrdě doprostřed branky, těsně vedle dobříšské branky střílel Müller, po Šrainově rohovém kopu sebral Talůžkovi míč ovčárský obránce. Pak se ocitli před Jechortem Hašler a Studený, ale dobříšský brankář byl vždy na místě a Mihalík střílel jen do boční sítě. Největší šanci celého utkání měl v závěru Maryška, ale jeho střelu z blízka stačil brankář Straka vytáhnout na roh. To už diváky více zajímaly výsledky zápasů Gambrinus ligy, než probíhající utkání.

Dobříšští tak po třetí remízovali a po druhé za sebou na domácím hřišti neskórovali. Diváků: 130. Rozhodčí: Šmejkal.

Dobříš: Jechort – Pilecký, Talůžek, Ducho, Pokorný – Procházka, Nikl(67.Synek), J.Liška, Vostrý(59.Foltýn) – Maryška, Šrain.

V příštím kole zajíždějí dobříšští v sobotu na půdu již jistého sestupujícího týmu Čelákovic. Utkání začíná v 17.00 hodin.

(rw)

Dobříš B – Pičín 3:2 (1:1) Dvě třetiny utkání jsme měli výraznou převahu. Neproměnili jsme několik vyložených příležitostí. V závěru jsme se strachovali o vítězství.

Branky: 24. a 85. Liška, 56. Šťastný – 36. Mastný, 87. vlastní. Rozhodčí: Dvořák. Diváci: 100.

Dobříš B: Weber – P. Šebek (70. Matějka), Zbíral, Dušek (46. Svárovský), Machač – Fic (46. Šťastný), Suchan, Foltýn, M. Liška – T. Šebek (68. David), Tran (46. M. Řechka).

Mokrovraty – Dobříš C 3:0 (1:0) Domácí rozhodli jednoduchou hrou.

Dorost: Bohutín – Dobříš 1:4 (0:2)  Branky: Slunečko J. 2, Puchmajer, Čihák

Žáci: Bohutín – Dobříš 0:9 Branky:  Kukol 3, Hrubý 3, Rada, Jindrák, Zdrubecký.

Naši kluci definitivně postoupili do krajského přeboru.

 

Jince – Dobříš B 0:10 Branky: Zdrubecký 3, Malík 3, Jindrák, Mařík, Srahulek, Neoral

V dalších dvou týdnech hrají o přeborníka okresu.

Mladší žáci: Kovohutě Příbram – Dobříš 17:2 Branky: Pinc, Sklenář Za nás nastoupila starší přípravka, která neměla proti starším hráčům šanci.

Dobříš – Milín 4:3 (0:2) Branky: Mezera 2, M.Nikl, Matějka. Přes velkou převahu rozhodli jsme zápas až v poslední pětiminutovce.

 

Další novinky

Zobrazit všechny