Žáci na Spartaku

29. srpna 2019

Pavel Foltýn připravil shrnutí výsledků a krátké info k zápasu starších a mladších žáků na Spartaku Příbram, který se hrál 28. srpna 2019.

Starší žáci:

Zápas proti velmi kvalitnímu soupeři naši kluci zvládli. Spartak šel do vedení, ale po krásné akci vyrovnal M. Prusík. Zápas skončil spravedlivou remízou.
Spartak Příbram – MFK 1 : 1 (1 : 1)
Branka: Prusík
Sestava: Vaněk – Třešňák, R. Škodný, M. Šantora, J. Salinger, Prusík, Š. Hronza, D. Petrlík (C), Skála, Obermajer, Fenyk
Střídali: Stibor, Koten, Suchan
.

Mladší žáci:

Spartak Příbram – MFK 4 : 7 (2 : 4)
Druhé mistrovské utkání jsme odehráli na hřišti Spartaku Příbram našeho velkého rivala, z kterým jsme hráli i minulý rok a tato utkání byla vždy vyrovnané, ale soupeř nás porážel o dva góly. V tomto utkání jsme nezačali dobře a v 8. min. jsme prohrávali 1 : 0, kluci hráli výborně a ve 24. min. jsme po gólech Ježka, 2× Plavce a Haspekla jsme soupeře přehrávali. Poločas skončil nakonec 4 : 2. Po poločase jsme v dobrém výkonu pokračovali a ve 34. min. svým druhým gólem v zápase ukázal zase Haspekl. Soupeř ještě vzdoroval a ve 42. min. se dotáhl na rozdíl jednoho gólů. Naši kluci, ale šli za prvním vítězství v kraji a posledních 10. min. bylo v naší režii, 47. min. zvýšil Matějka na 6 : 4 a utkání zakončil gólem po rohového kopu právě Matějky, hlavou Micka.
V tabulce jsme se po zaváhání většiny soupeřů posunuli na druhé místo.
Tentokrát děkujeme za podporu i rodičům!
Branky: Ježek, Plavec 2×, Haspekl 2×, Matějka, Micka
Sestava: Žižka – Josef Fiala, Haspekl (C), Micka, K. Matějka, Krejza, Tomášek, O. Schneider, Plavec, Lachman, Ježek, Osiakor