Žáci vítězně

Žáci vítězně

15. září 2019

Díky nasazení rodičů, hráčů a trenérů Staré Huti se i přes velkou absenci podařilo seskládat tým, a tak si naši žáci zahráli. Přestože výsledek není u dětí tak zásadní jako hra samotná, tento víkend se především u mladších žáků opravdu vyvedl.

 

 

Mladší žáci B

MFK – Stará Huť 12 : 2 (5 : 1)

V úterý 10. 9. nastoupilo naše mužstvo mladších žáků B k prvnímu soutěžnímu utkání tohoto ročníku. Naším soupeřem byl tým Staré Huti. Na výkonu MFK v úvodu zápasu se podepsala mírná nervozita, vcelku pochopitelná, protože pro většinu kluků šlo o první mistrovské utkání v kategorii mladších žáků. Postupem času se ale začali osmělovat a přebrali otěže utkání plně do svých rukou. Ve druhém poločase byla již naše převaha znatelná a dobříšští fotbalisté předvedli i několik velice pohledných akcí, které jistě potěšili přítomné fanoušky i nás, trenéry. Zápas nakonec skončil výsledkem 12 : 2 pro domácí.
Závěrem je třeba zmínit, že soupeř si, díky velké absenci, musel z velké části vypomoci hráči z nižší kategorie, přesto se podařilo tým poskládat a k zápasu nastoupit. Za to patří trenérům velký dík, protože ve finále nejde ani tak o výsledek, ale aby si děti zahrály.
Branky: 3× Hrazdíra, 5× Karas M., 2× Doležal, Kvapil Š., Matějka M.
Sestava: Bartoš – Dekastello, Hrazdíra, Karas M. (C), Knejzlík, Kvapil Š., Marek, Matějka M., Miškovský, Šantora F., Ulrych, Doležal

 

Starší žáci B

Podlesí / Bohutín – MFK 2 : 1 (1 : 0)

Branka: Skála Marek
Sestava: Vaněk – Šantora (C), Skrip, Johanides, Brožík, Hošek, Dvořák, Koten, Budka, Diviš, Skála
Střídali: Haspekl, Oravec

Další novinky

Zobrazit všechny