Zápasy ve dnech: 24.4.-27.4.2014

Zápasy ve dnech: 24.4.-27.4.2014

27. dubna 2014

Nové Strašecí – Dobříš 1:4 (0:2)

V dalším utkání Ondrášovka krajského přeboru si dobříšští hráčí zavzpomínali na podzim a předvedli dosud nejlepší výkon v jarní části soutěže.

V úvodu se pustili do soupeře a již ve 4.minutě našel Šrain přesnou přihrávkou Karase a ten poprvé rozvlnil síť za domácí brankou. Domácí hráči odpověděli hlavičkou Duchoně, která však mezi tyče nezamířila a na druhé straně se ocitl před brankářem Kutem opět osamocený Karas, ale gólmana nepřehodil a do třetice stejný hráč po přihrávce Šraina mířil vedle. Pak domácí hráči hru vyrovnali a také si připravili několik příležitostí. Po rohovém kopu hlavičkoval nad břevno Mrázek a dvakrát nebezpečně vypálil Kaválek, ale první s problémy Jechort vyrazil a druhá mířila těsně nad. Za dobříšské střílel nebezpečně Maryška a Kut měl problémy. Čtyři minuty před přestávkou poslal Jechort dlouhý výkop na útočnou polovinu, kde Karas nadzvedl míč Maryškovi který unikl obráncům a bezpečně skóroval. O chvíli později předvedli hosté krásnou kombinační akci od své „šestnáctky“ a Maryška na jejím konci přehodil brankáře i branku.

I začátek druhé půle patřil Dobříši a v 50.minutě poslal Liška přesnou přihrávku na Maryšku a ten si s gólmanem poradil a vstřelil třetí úspěch. Domácí sice ještě odpověděli Mžourkovou střelou z úhlu, kterou Jechort vyrazil  a následná střela Ducára skončila mimo branky, to však bylo ze strany domácích hráčů na dlouhou dobu vše. Hosté dirigováni Niklem hru bezpečně kontrolovali a připravili si další šanci, kdy po průniku Šraina přiťukl Procházka Maryškovi a ten mířil těsně nad břevno. V 70.minutě po rohovém kopu vypadl domácímu brankáři míč z rukou a Procházka pohotově zakončil. Závěr zápasu sehráli dobříšští hráči poněkud laxně a dovolili v poslední minutě Duchoňovi aby hlavou vstřelil čestný úspěch.

Branky: 90. Duchoň – 41. a 50. Maryška, 4.Karas,  70.Procházka. Rozhodčí: Hádek. Diváků: 80.

Dobříš: Jechort –  Pokorný, Talůžek, Nikl, Pokorný –Procházka(71.Šťastný), Foltýn, J.Liška, Šrain – Maryška(86.Hemr), Karas(64.Synek).

V příštím kole hrají dobříšští v sobotu v 17.00 hodin na domácí půde s Jílovištěm.

(rw)

http://fotbal.tvcom.cz/Zapas/Soutez-Krajsky-prebor—Stredocesky-kraj/Pohlavi-Muzi/Sezona-2013-2014/32694-TJ-Sokol-Nove-Straseci-MFK-Dobris.htm

 

Milín – Dobříš B 1:2 (0:1)

Branky: M.Řechka, Ducho

Dobříš B: Weber – Dušek, Karásek, Šebek, Zbíral, Liška, Matějka, Řechka, David, Ducho, Máša. Stř.: Tran, Pekárik, Quang.

Dobříš C – Borotice 3:0 (1:0)

Branky: Vetchý, Palan, Pekarík

Na III.třídu docelá pohledná kopaná. Naši hráči byli fotbalovější.

Dorost: Dobříš – Votice 2:1 (1:0)

Branky: J.Slunečko, vlastní

Vyrovnané utkání, které rozhodla šťastná vlastní branka.

Žáci: Dobříš A – Slaný 2:1 (1:0)

Branky: Schütz, Kukol Důležité body v boji o postup.

Přestože byl hostům vyloučen již ve 2.minutě brankář naši hráči se dlouho nemohli prosadit. Teprve čtyři minuty před koncem se rozhodlo o cenných třech bodech.

Dobříš B – Narysov 8:2 (2:1)

Branky: Hrubý 2, Šrahulek, Jindrák, Zdrubecký, Farda, Malík, Trmal

Až ve druhé půli jdme rozhodli o bezpečném vítězství.

 

Mladší žáci: Dobříš – Kovohutě Příbram 1:11 (0:5)

Branka: Kilián Proti starším a fyzicky vyspělejším hráčům se dalo těžko našim, složeným z poloviny z hráčů přípravky, prosadit. 

Starší přípravky: Milín – Dobříš A 4:19

Branky: Pinc, Čihák, Sirotek, Matějka po 3, Homolka, Kokoška, Vinduška po 2, Čoudek

Důležitý krok v cestě do semifinále.

Nový Knín – MFK B 17:4 Branky: Škodný 3, Havlík

Mladší přípravky: Dobříš A – Kovohutě 15:8, Dobříš B – Dublovice 6:13

Další novinky

Zobrazit všechny