Závěrečné otočení výsledku

Závěrečné otočení výsledku

31. října 2017

O tomto víkendu odehrála naše mužstva další mistrovská utkání. Dařilo se našim mužům. B-tým zásluhou závěru otočil zápas v Letech. Podruhé v soutěži vyhráli mladší dorostenci a výrazné vítězství zaznamenali i mladší žáci. Jejich hráč, Jakub Sobotka, nastřílel tři branky během pěti minut. Dařilo se i starším přípravkám. Vzhledem k nepříznivému počasí se odložily některé zápasy mladších kategorií.

 

Lety – Dobříš 2 : 3 (1 : 0)

Zápas dvou vedoucích týmů přinesl v závěru nečekaný zvrat, který zajistil dobříšským fotbalistům cenné tři body, a i nadále vedení v tabulce. Hrdinou utkání byl Jan Karas, který se zasloužil o všechny branky hostů.

Po vyrovnaném úvodu se ve 21. minutě uvolnil nejlepší hráč domácích Chalupa a zajistil domácím vedení. Lety pak byli nebezpečnější. Šanci Čermáka zastavil na poslední chvíli Karásek a střelu Kischera vyrazil R. Weber na roh. U hostů stojí za zmínku pokus Karase nůžkami, který skončil nad břevnem.

Ve druhé půli byli již lepší dobříšští fotbalisté, avšak hlavička Puchmajera skončila nad bránou a dvakrát neuspěl Karas. R. Weber měl problémy jen s přímým volným kopem Chalupy. V 76. minutě se odkop hostů odrazil od jednoho z domácích hráčů, Chalupa na hraně ofsajdu převzal míč a vstřelil druhý gól domácích. Zdálo se, že je rozhodnuto, avšak za dvě minuty převzal míč v „šestnáctce“ Karas a střelou pod břevno snížil. V 82. minutě byl stažen v pokutovém území Karas a penaltu bezpečně proměnil Kuchař. Těsně před závěrem, když už se schylovalo k penaltovému rozstřelu, se do dvou šancí po chybách obránců dostal opět Karas. První možnost skončila střelou nad bránu, ale již v nastaveném čase si hostující útočník poradil a úspěšně přehodil vybíhajícího brankáře Sňozíka.

 

Dobříš: R. Weber – Karásek, M. Puchmajer, Jechort, V. Weber (66. Zbíral) – Horáček, Rozsypal (46. Semančík), Kuchař, M. Liška (37. P. Šebek) – T. Šebek (66. Kadlec), Karas

ŽK: Baubín, Rosenkranz – T. Šebek, Puchmajer

Branky: 21 a 76. Chalupa – 78 a 91. Karas, 82. Kuchař (p. k.)

Rozhodčí: Braunšveig

Diváků: 55

STARŠÍ DOROST

Dobříš – Doubravka 1 : 6 (0 : 2)

Proti druhému týmu tabulky se kluci neprosadili. V první půli však drželi přijatelný výsledek, ale po šedesáté minutě obdrželi rychle tři branky.

Dobříš: Malý – Kadlečík, Kvapil, Šiška, Hrubý, Chýla, Korynta, Rada, Mařík, Zdrubecký, Kukol. Střídali: Rehák, Bartoš, Škodný

Branka: 78. Rada

 

MLADŠÍ DOROST

Dobříš – Doubravka 2 : 1 (1 : 0)

Druhé vítězství tohoto týmu. Rozhodující branka padla minutu před koncem.

Branky: 19. Špindler, 79. Kubík

 

STARŠÍ ŽÁCI

Švermov – Dobříš 3 : 0 (1 : 0)

Ujali jsme se vedení, ale do poločasu hosté výsledek otočili. Ve druhé půli jsme již nestačili. Kluci se dlouho drželi. Rozhodující branky padly až v závěru.

Dobříš: Vaněk – Homolka, Tran, Píša, Rys, Vinduška, Boudník, Diviš, Karas, Čihák, Pinc, Šantora, Sirotek

MLADŠÍ ŽÁCI

Švermov – Dobříš 2 : 8 (1 : 3)

Bezpečné vítězství našich hráčů. Brzy jsme vedli o dva góly, a i když soupeř snížil, ještě do poločasu jsme opět vedli o dvě branky. Ve druhé půli jsme definitivně rozhodli. Zajímavostí je hattrick Sobotky během pěti minut.

Dobříš: Vaněk – Škodný, Šantora, Prusík, Mareš, Fenyk, Obermajer, Skála, Sobotka, Stibor

Branky: 45, 47. a 49. Sobotka, 15 a 40. Mareš, 7 a 56. Škodný, 5. Fenyk

STARŠÍ PŘÍPRAVKY

Dobříš A – Stará Huť 14 : 5

Branky: Micka 3, Panuška, Krejza, Kořínek po 2, Matějka Lohr, Žižka, Osiakor, Tomášek

Dobříš B – Nový Knín 10 : 8

 

Střelecká tabulka:

Muži A: Maryška Talůžek po 4, Matějka, J. Šrain po 3, Junek, Dort, Procházka po 2, O. Puchmajer

Muži B: Karas 5, Mann 4, T. Šebek, Kuchař po 3, Horáček 2, Pjaták, Karásek, Rozsypal, M. Liška, Junek

Dorost starší: Chýla 5, Mařík, Rada po 3, Kukol 2, L. Kuchař, Suchánek

Dorost mladší: Špindler 3, P. Škodný, Suchánek, Krůta, Kvapil, Vodenka, Soukup, Bartoš, Kubík

Žáci starší: Panuška 3, R. Škodný 2, Sklenář, Pinc, Karas, Diviš

Žáci mladší: R. Škodný 12, Mareš 9, Sobotka 5, Obermajer 4, Stibor 3, Suchan, Fenyk po 2, Vaněk

Další novinky

Zobrazit všechny