Soupeř nad naše síly

04. ledna 2016

Dobříš – Králův Dvůr 3:9 (1:7)

V prvním přípravném utkání čekal domácí fotbalisty čtvrtý tým České fotbalové ligy. Hosté, zvláště v první půli, předváděli rychlé kombinační akce, které zakončovaly častou střelbou. K vysokému náskoku jim pomohly i chyby v dobříšské obraně. Jediný gól domácích dal ve 12.minutě Valsa za stavu 0:2.

Ve druhém poločase obě mužstva neproměnila několik slibných brankových příležitostí. Ve 49.minutě Talůžek vstřelil po rohovém kopu druhý gól domácích za stavu 1:7 a poslední přidal v 63.minutě za stavu 2:8 Maryška.

Dobříš(1.poločas): Jechort – Karásek, Talůžek, Rajnoch, Gregor – Procházka, Puchmajer, Šrain – Dort – Maryška, Valsa

(2.poločas): Souček – Gregor(70.Karásek), Talůžek, Pokorný – Slunečko,Puchmajer, Rajnoch (70.Procházka), Kozohorský – Dort(70.Šrain) – Maryška(70.Valsa), Junek.

Rozhodčí: Máša.