TJ SK Hřebeč – MFK Dobříš 6 : 0 (3 : 0)

24. dubna 2023

Štěpán Sádecký (manažer TJ SK Hřebeč): Měli jsme dobrý vstup do zápasu, ve 20. minutě to bylo 2 : 0 a do poločasu jsme po rohu zvýšili na 3 : 0. Hosté navíc obdrželi bohužel červenou kartu a v deseti to pro mladé mužstvo Dobříše bylo pak těžké. Ve druhém poločase jsme navyšovali skóre až na 6:0, Novák zkompletoval hattrick a výstavní branku dal Pinkas. Příští týden hostíme Nespeky, čeká nás vrchol jara.

Jiří Rychlík (trenér MFK Dobříš): Výsledek je úplně jasný. Ani si nemyslím, že by naše vyloučení konečný výsledek nějak změnilo. Červená karta z mého pohledu byla, i když tam nebyl žádný velký úmysl. Bylo to v pořádku. Minulý týden jsem říkal, že Sokoleč byla jeden z nejlepších soupeřů, se kterými jsme zatím hráli. Hřebeč byla ale ještě o třídu výš. Má tam zkušené hráče, jako je Podaný, Jablonský, Dolejšové… Je tam vidět kvalita. Trestali nás za každou chybu ve vápně nebo před vápnem. Výsledek tomu odpovídá. Nám nezbývá než zvednout hlavu a jít dál. Další zápas hrajeme s Berounem, musíme na tenhle co nejrychleji zapomenout a vrátit se k tomu, co nás zdobilo. Dobré bránění, práce, nasazení. Věřím, že zase budeme úspěšní. Kvalita Hřebče ale byla nad naše síly a výsledek odpovídá předvedené hře.

Branky: 6. Dolejš, 20., 39. a 49. Novák, 69. Hajný, 85. Pinkas

ŽK: 55. Prosek – 8. Petrlík, 19. Pokorný

ČK: 30. Machač

Rozhodčí: Zuskin